Distributie

Noi va asiguram de promptitudinea distributiei la nivel national!

Selectati un judet pentru a vedea datele de contact a agentului cel mai apropiat de locatia Dumneavoastra:

Romeo Arvinte

Director Comercial

E-mail: romeo@regata.ro

Telefon: 0735 310 639

Catalin Bichescu

Regional Sales Manager

E-mail: catalin.bichescu@regata.ro

Telefon: 0725 308 758

Rares Moldovan

Regional Sales Manager

E-mail: rares@regata.ro

Telefon: 0724 353 643

Cristian Curtean

Regional Sales Manager

E-mail: cristian.curtean@regata.ro

Telefon: 0758 046 064

Mirela Becheanu

Regional Sales Manager

E-mail: mirela.becheanu@regata.ro

Telefon: 0731 496 964

Cosmin Lupoiu

Area Sales Manager/Proiecte

E-mail: cosmin.lupoiu@regata.ro

Telefon: 0754 094 595