Inapoi la Cariere

Stivuitorist

Cerinte:

  • Studii medii
  • Experienta de lucru pe stivuitor
  • Autorizatie ISCIR pentru stivuitor vizata la zi
  • Experienta in munca in depozit constituie avantaj
  • Cunostinte legate de activitatea de incarcare-descarcare, manipulare si conditii de depozitare si pastrare marfa
  • Indemanare si spirit practic
  • Responsabilitate, corectitudine în desfasurarea atributiilor
  • Persoana serioasa, responsabila
  • Abilitati de a lucra in echipa

Descrierea postului:

  • Asigura manipularea si depozitarea marfii in depozit cu stivuitorul
  • Pregateste pentru transport coletele destinate expedierii produselor catre client, conform documentelor de livrare
  • Intocmeste alaturi de colegi inventarul faptic periodic, in conformitate cu normele interne
  • Asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definita
  • Elibereaza materialele din depozit in conformitate cu comenzile primite si actele de iesire a marfurilor din gestiune
  • Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor in/din masinile de transport
  • Constata si anunta daca materialele din depozit sunt deteriorate, depreciate, distruse, sustrase sau ca exista pericolul de a se ajunge in aceasta situatie
  • Mentine permanent curatenia depozitului, atat in interior, cat si in exterior, precum si a zonei de lucru;

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!