Inapoi la Cariere

Sef de magazin

Cerinte

  • Studii superioare
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel) – nivel mediu
  • Experienta minim 1 an pe o pozitie similara
  • Experienta in coordonarea unei echipe
  • Putere de convingere si motivare a echipei
  • Bune capacitati de organizare, planificare si comunicare
  • Capacitate rapida de decizie
  • Orientare catre rezultate

Descrierea postului:

  • Coordoneaza si asigura conducerea magazinului
  • Administreaza magazinul si organizeaza activitatile in vederea atingerii obiectivelor
  • Gestioneaza prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
  • Asigura managementul personalului si coordonarea echipei de vanzari
  • Coordoneaza, conduce si motiveaza angajatii din subordine, fiind implicat în procesul de recrutare, formare, instruire si evaluare al acestora
  • Simt acut al cifrei de afaceri si implicare activa in urmarirea cresterii vanzarilor
  • Intocmeste alaturi de colegi inventarul periodic, in conformitate cu normele interne
  • Coordoneaza si asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!