Inapoi la Cariere

Mecanic auto

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice (de preferat profil mecanica auto)
  • Experienta de minim 3 ani in domeniul auto
  • Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat)
  • Permis categoria B
  • Seriozitate, dorinta de munca

Descrierea postului:

  • Intretinerea mijloacelor de transport inainte de a pleca in cursa
  • Urmarirea starii tehnice a mijloacelor de transport si anuntarea sefului direct la sesizarea unor defectiuni
  • Respectarea timpilor de executie si a termenelor de finalizare
  • Asigurarea unei inalte calitati in executie
  • Consemnarea pe fisa de reparatie a necesarului de piese precum si a neregulilor descoperite cu ocazia verificarilor
  • Asigurarea intretinerii periodice a masinilor din dotare si a utilajelor

Beneficii:

  • Nivelul de salarizare variază în funcție de nivelul de experiență
  • Mediu de lucru placut
  • Oportunitatea de a lucra intr-o companie de renume, in continua dezvoltare

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!