Inapoi la Cariere

Lucrator comercial

Cerinte:

  • Studii medii
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel)
  • Avantaj – cunostinte generale despre materiale de constructii, instalatii, amenajari
  • Avantaj – experienta pe o pozitie similara
  • Abilitati de lucru in echipa, spirit organizatoric
  • Persoana serioasa, responsabila, amabila, flexibila
  • Orientare catre client, disponibilitate la efort fizic si manipulare marfa

Descrierea postului:

  • Acordarea de consultanta clientilor in functie de achizitiile pe care acestia doresc sa le faca in magazin
  • Promovarea produselor din magazin
  • Vanzarea de produse si incasarea contravalorii lor
  • Aranjarea produselor in magazin
  • Depozitare, manipulare si transport marfa
  • Intocmeste alaturi de colegi inventarul periodic, in conformitate cu normele interne
  • Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!