Inapoi la Cariere

Functionar administrativ

Cerinte:

  • Studii medii / superioare
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Avantaj – experienta pe o pozitie similara
  • Abilitati de lucru in echipa, spirit organizatoric
  • Buna comunicare scrisa si orala
  • Persoana serioasa, responsabila, amabila

Descrierea postului:

  • Raspunde de ordinea si curatenia din punctele de lucru ale societatii
  • Intermediaza relatia cu societatea contractata pentru serviciul de paza
  • Ia masurile ce se impun pentru asigurarea circulatiei in incinta firmei a autovehiculelor si a angajatilor
  • Gestioneaza bunurile administrative
  • Gestioneaza procurarea de produse si servicii necesare desfasurarii activitatii de catre angajatii societatii
  • Asigura suportul administrativ pentru serviciile operationale
  • Intermediaza relatia cu societatea care asigura serviciile de SSM si PSI, Medicina Muncii
  • Gestioneaza implemetarea masurilor necesare legale pe linie de SSM si PSI
  • Informeza superiorii despre deficientele constatate sau evenimentele petrecute care pericliteaza activitatea societatii sau care poate genera prejudicii

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!