Inapoi la Cariere

Analist Vanzari

Cerinte:

  • Studii medii / superioare
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel)
  • Excelente abilitati de comunicare orala si scrisa
  • Abilitati de culegere, clasificare si interpretare a informatiilor
  • Persoana responsabila, cu capacitatea de a urmari si respecta termenele limita
  • Capacitatea de organizare, planificare si prioritizare a sarcinilor, atentie la detalii
  • Spirit de lucru in echipa

Responsabilitati:

  • Intocmeste si transmite, fara a se limita la acestea:
    Rapoarte referitoare la activitatea de vanzare
    Actualizare baza de date cu clientii noi
    Creare/modificare/actualizare liste de preturi in sistem
    Prelucrare si verificare calculatii
    Informarea echipei de vanzari referitor la obiectivele/proiectele lunii
  • Rapoarte de activitate saptamanala
    Situatie facturi neincasate si informarea reprezentantilor cu privire la facturile neincasate
    Diferite rapoarte solicitate de reprezentantii comerciali pentru clienti
    Contacteaza clientii pentru recuperarea soldurilor restante
  • Informeaza clientii cu privire la ofertele in derulare
    Rezolva problemele aparute in relatia cu clientii in limitele de competente acordate

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Un loc de munca sigur intr-un ambient modern

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!