Inapoi la Cariere

Agent proiecte - Zona Constanta

Candidatul ideal:

  • Buna cunoastere a  materialelor de constructii;
  • Excelente abilitati de vanzare si negociere;
  • Experienta ca agent vanzari si distributie de materiale de constructii,amenajări interioare sau instalatii
  • Experienta anterioara relevanta pe o pozitie similara  si un portofoliu de constructori reprezinta avantaj.

Descrierea postului, responsabilitati:

  • identificarea si fructificarea tuturor oportunitatilor de piata in zona alocata: proiecte de constructii si renovari;
  • identificarea clientilor potentiali, stabilirea contactului initial si incheierea contractului de distributie;
  • preluarea comenzilor de materiale de constructii contructorilor pentru proiectele in derulare;
  • gestionarea relatiei cu clientii pe toata durata contractului de distributie si furnizare de materiale de constructii, inclusiv termene si instrumente de plata.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv, compus din salariu fix, bonusuri raportate la vanzari
  • Telefon tableta si autoturism  de serviciu

Descrierea companiei

www.regata.ro
LIDER NATIONAL IN IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE GRESIE SI FAIANTA

Trimite CV-ul aici!